Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ хлебарки sad smiley

Публикувано от Ronia 
Re: Помощ хлебарки sad smiley
02-02-2011 - 11:56:44
Не се залъгвайте с този регент, наистина е силен препарат, но е много отровен и вреден за хората и животните. Има много съвременни препарати, които фирмите за хлебарки използват. Безвредни за хората и в същото време са много ефикасни. Мъжът ми работи в една такава фирма и съм добре запозната с проблемите. Контактите на фирмата са:

Пест Кеър
0879992980
02/934 18 68


Надявам се че, съм била полезна.
Приятен ден.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
15-02-2011 - 14:02:22
avatar
Quote
hotty_sz
Не се залъгвайте с този регент, наистина е силен препарат, но е много отровен и вреден за хората и животните. Има много съвременни препарати, които фирмите за хлебарки използват. Безвредни за хората и в същото време са много ефикасни. Мъжът ми работи в една такава фирма и съм добре запозната с проблемите. Контактите на фирмата са:

Пест Кеър
0879992980
02/934 18 68


Надявам се че, съм била полезна.
Приятен ден.

Не толкова плоско, ако обичаш.
Тук не е място за реклама.
Нищо му няма на Регент- а, единственото му " прегрешение" е, че е много евтин, което не устройва фирми като тази, която пробутваш.
Бас ловя, че мъжът ти няма за 1 лев да ликвидира хлебарките в къщата.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
15-02-2011 - 15:11:48
"Регент" е много вреден за хората препарат, при използването, работника трябва да е оборудван с лични предпазни средства от 3та категория ! Използва се само на открито !
Следващото поколение хлебарки няма да можем да ги изтрепим с нищо, за това с отровите против хлебарки трябва да се внимава много, с всяко поколение стават резистентни към препаратите.



Quote
камелия
Quote
hotty_sz
Не се залъгвайте с този регент, наистина е силен препарат, но е много отровен и вреден за хората и животните. Има много съвременни препарати, които фирмите за хлебарки използват. Безвредни за хората и в същото време са много ефикасни. Мъжът ми работи в една такава фирма и съм добре запозната с проблемите. Контактите на фирмата са:

Пест Кеър
0879992980
02/934 18 68


Надявам се че, съм била полезна.
Приятен ден.

Не толкова плоско, ако обичаш.
Тук не е място за реклама.
Нищо му няма на Регент- а, единственото му " прегрешение" е, че е много евтин, което не


.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
19-03-2011 - 18:03:04
Не съм тук за да споря и да се обиждаме. Искам да дам съвет на човек в нужда. Със сигурност цената на услугата струва повече от 1лв., затова е услуга *smiley_ahh*. А що се отнася до рекламата, наясно съм че тук не е място за реклама, а и не е моя работа.
Re: Помощ хлебарки sad smiley
31-03-2011 - 10:26:44
Quote
камелия
Quote
hotty_sz
Не се залъгвайте с този регент, наистина е силен препарат, но е много отровен и вреден за хората и животните. Има много съвременни препарати, които фирмите за хлебарки използват. Безвредни за хората и в същото време са много ефикасни. Мъжът ми работи в една такава фирма и съм добре запозната с проблемите. Контактите на фирмата са:

Пест Кеър
0879992980
02/934 18 68


Надявам се че, съм била полезна.
Приятен ден.

Не толкова плоско, ако обичаш.
Тук не е място за реклама.
Нищо му няма на Регент- а, единственото му " прегрешение" е, че е много евтин, което не устройва фирми като тази, която пробутваш.
Бас ловя, че мъжът ти няма за 1 лев да ликвидира хлебарките в къщата.


Това за Регента е сигурно вярно, защото всички, които са го използвали, са се оттървали от хлебарките. Аз също търсих този препарат но по селскостопанските аптеки ми обясниха, че препарата е спрян от продажба. Това беше септември месец 2009 г. Сега не знам какво е положението, но ето как ние премахнахме от хлебарките.
С жена ми ползвахме всякакви идеи на познати и колеги за борбата им с тази напаст, но резултата беше отчайващ. Хлебарките продължаваха да се умножават и се разположиха из целия апартамент. И така беше около 5-6 години. И ставаше все по зле.
Ето едно много ефективно и евтино решение. Позаинтересувах се за различните препарати, за начина им на действие и реших да използвам АЙКОН 10. Взех 2 опаковки от по 20 ml (двадесет милилитра). През септември 2009 ми струваха около 12 лева. Сега не знам цените им, защото от октомври 2009 нямаме никакви хлебарки и не съм се интересувал от цени на подобни препарати.
Вземате 2 бутилки от по 2 литра, вземате едно шишенце от 20 милилитра от Айкон 10, разклащате го силно и го изсипвате в една от празните бутилки от 2 литра. Напълвате бутилката с вода до горе и отново разклащате. След това изсипвате половината от нея в другата празна бутилка от 2 литра. Напълвате и двете бутилки до горе с вода, разклащате ги и разтворите са готови за пръскане на жилището. За пръскане на жилището може да ползвате ръчните пръскалки за почистване на стъкла. Пръскате навсякъде по жилището където има хлебарки. Пръскате по ъглите на подовите настилки, зад и под кухненски шкафове и мивки. Пръскате и в шахтите за тръбопроводите и канализацията и около входната врата на апартамента. Това е първо пръскане. След 20-30 дни, но не по-късно, повтаряте процедурата.
Това е. Първите дни след първото пръскане ще събирате хлебарки с лопати, но около 2 седмици след второто пръскане няма да срещнете нито една хлебарка. Аз лично не вярвах че ще се оттървем от тях, но вече около година и половина не сме виждали нито една от тези гадини. Пожелавам упех на всички в "борбата им с вредителите".
Re: Помощ хлебарки sad smiley
16-02-2012 - 16:47:58
Здравйте, искам да попитам и да споделя.. преди 2 или 3 години , ако не и повече пръскахме студентското си общежитие с Регент и сме мн доволно , нямахме никакви проблеми с хлебарките. Но естествено действието му вече мина и трябва пак да пръскаме. Успяхме да го намерим, но не помня колко вреда може да причина. Прочетох по-нагоре два дни, а ние нямаме такава възможност да няма никой вкъщи. Най-мн стсутрин като излезем и до към 17ч. Та въпросът ми е това време ще му стигне ли , за да подейства и естествено на нас да не навреди? Благодаря предварително. smiling smiley
Re: Помощ хлебарки sad smiley
01-03-2012 - 15:31:32
Ей, това е страшно нещо!
Re: Помощ хлебарки sad smiley
14-06-2012 - 04:08:41
Смърт за хлебарките !!!!!! аз ги трепя с въздушната пушка
Re: Помощ хлебарки sad smiley
13-01-2014 - 09:38:36
Здравейте колегиsmiling smiley! ЧНГ. Знаете ли някъде в нета къде мога да намеря нещо по темата, или по специално как мога сама да се опитам да си направя сама някакви капани за хлебарки. Много се притеснявам от всякакви химически и купешки медоти, защото една приятелка преди година викна фирма (май не от известните), и заека и умря!
Re: Помощ хлебарки sad smiley
27-01-2014 - 16:16:17
Единственото,което помогна при мен,когато живеех в общежитие(може да си представите),беше къщичките на Райд,не изчезват ведната но до седмица -две няма следа и ефекта е траен! Сега аз имам котка и съм в апартамент,в който си бях пренесла няклкото с хладилника :g: и пак си взех,но ги слагам не места,където тя не можа да стигне,че си е опасно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход