Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мнение за мебели АИКО

Публикувано от zombaiko 
мнение за мебели АИКО
01-09-2006 - 20:16:33
мисля да си закупя кухня от аико модела е това
[aiko-bg.com]
за 6м. долни и горни шкафове, монтаж, лайсни и монтаж и свързване на ел. уредуте ми искат 3000лв. което според мен е приемлива цена но въпроса ми е какво е качеството.
Re: мнение за мебели АИКО
11-09-2006 - 13:22:01
ZDRAVEITE , ZOMBAIKO! OTNOSNO MEBELI "AIKO".PREDI 1 GOD. SI KUPIH OT TIAH GARDEROB ZA SPALNIA.PARVO O6TE PRI MONTAJA MI S4UPIHA EDNA OT DRAJKITE.OPITAHA SE DA SE SKATAIAT T.E. DA NE MI KAJAT.KOGATO IA VIDIAH,KAZAHA CHE SHTE IA SMENIAT DRUG DEN TAI KATO NIAMAT V MOMENTA REZERVNI.OBADIH SE SLED 10 DNI,NO OTNOVO SA6TIAT OTGOVOR. SLED 1 MESETZ POZVANIAH OTNOVO.POZNAI OTNOVO KAKVO OTGOVORIHA.DO DEN DNESHEN NAIMA DRAJKA.SLED 3 MESETZA SE OTPRA GARBA NA GARDEROBA I SEGA SAM PRINUDENA POSTOIANNO DA GO PO4ISTVAM OT PRAH. S EDNA DUMA KA4ESVO 0....ZA MEN TOVA SA EDNODNEVKI MEBELI.

Почивам на Sunny Beach
Re: мнение за мебели АИКО
11-09-2006 - 16:41:30
Здравейте,

през пролетта си купих от магазин Айко обзавеждане за спалня - легло, нощни шкафчета, скрин и огледало. Мебелите са полски, на фабриката BRW. Сами си ги сглобихме и съм много доволна от качеството. Но ... по отношение на обслужването в магазина - под всякаква критика! Тъй като това са модулни мебели - отидохме с точните размери на стаята; бях проучила от интернет размерите на отделните модули, които си бяхме харесали, и бяхме ориентирани какво търсим. Според консултантите това било абсолютно невъзможно, бяха си наумили да ми продадат само наличното в склада и не искаха да чуят за друга поръчка! Както и да е, накрая ги убедих какво искам да купя (представяте ли си!), след доставката се оказа, че са забравили да сложат в камиона матрака, отново до магазина да се разправям, на следващия ден вече дишахме по-спокойно.
По отношение на качеството - ние сме доволни от изработката. Там се продават мебели на много производители и много зависи на какъв ще попаднеш.
За кухните им нямам мнение. Като цена това, което казваш, е приемливо, но специално за кухнята много зависи как ще ти я монтират.
Re: мнение за мебели АИКО
12-09-2006 - 11:49:01
Не ми харесват мебелите им, качество 0 , от там купихме спалня за племенника ми който е студент и няма нужда от супер скъпи или луксозни мебели ,но след няма и месец таблата на леглото се разцепи на две eye popping smiley абе еднодневки както вече казаха :g:
Re: мнение за мебели АИКО
13-09-2006 - 16:43:23
Здравейте,аз съм потърпевша с кухня от АИКО, Въпросната кухня дойде в трагичен вид почти нямаше читав детайл, като накои от детайлите бяха очукани, Успях да върна въпросната кухня като ДОРИ ПЛАТИХ НЕУСТОЙКА на фирмата, но се радвам че се отървах.
Re: мнение за мебели АИКО
13-09-2006 - 16:46:44
Здравейте аз съм потърпевша с кухня от АИКО. Въпросната кухня дойде с дефекти и куп очукани детайли. Успях да се отърва от нея, като дори ПЛАТИХ НЕУСТОЙКА НА АИКО за да си я вземат обратно.
Re: мнение за мебели АИКО
12-09-2007 - 11:58:50
Iskam da spodelya loshata politika i otnoshenie ot mebeli AIKO. Haresah si edna holna masi4ka ot koyato imaha samo 2 broiki. Ednata sglobena beshe 4uknata otgore i zamazana dosta neskoposano, cenata i obache ne beshe namalena. Pomolih da mi donesat ot sklada drugata, razglobena i opakovana, za da ya vidya i uverih 4e ako e OK shte ya kupya, za6oto mnogo mi haresvashe (da vi kaja 4e izleznah po-rano ot rabota, v mladost, za da sam navreme v magazina na bul. Evropa, zashtoto sam ottam mojeh da ya vzema vednaga). Otkazaha da mi pokajata masi4kata - bila opakovana, nyamali takava praktika?! predatavyate li si? iskah da govorya sas salonniya upravitel...nyamalo go. ostanaliya personal isobshot me otsviri i si prodalzhija vajnite razgovori.

IZklu4itelno sam vazmutena. Pisah im e-mail, no reshih da spodelya i tuk. BG firmite trybva da se nauchat 4e edin nedovolen klient e golyam problem, koito i reklamata i PR nyama da mogat da varnat obratno.
Re: мнение за мебели АИКО
08-10-2007 - 15:39:39
Възмутена съм от обслужването в мебелни салони АИКО!Как може такова нещо!Поръчах си спалня.Срокът за изпълнение беше по-дълъг,защото апартамента не беше готов.Въпреки това фирмата закъсня с поръчката.Когато отидох да заплатя,се оказа,че транспортирането и монтажа ще са след 1 седмица.Помолих консултанта,ако има възможност нещата да се организират по-рано,защото булеварда,където е разположено жилището ми,е в ремонт и ако трябва да се чака толкова време ще го затворят и няма да може да се извърши транспортирането.Той едва ли не ми се измя в лицето и каза,"не предлагаме експресни поръчки и вие може да искате,но нас не ни интересува".Държеше се много надменно!Когато поисках да разговарям с управителя,той ми каза,че той е "човека" и не мога да говоря с никой друг.Как може да има такова обслужване!Струва ми се,че няма никакъв подбор на персонала,всеки може да работи в тази фирма,дори и без образование.Клиентите нямат никакво значение!
Най-интерсеното е,че в деня на транспортирането ми се обадиха и ми казаха,че няма такъв цвят,който бях избрала.Разполагали с цвят череша и ако искам избрания цвят трябвало да поизчакам.Ех,само неразбории.Съгласих се и казах да ми доставят спалня с цвят череша.При монтажа пък се оказа,че липсва гърба на гардероба.Хайде пак обаждания,хайде пак разправии,за кой ли път!!!!!!!
Не бих препоръчала на никои ТОЗИ МЕБЕЛЕН САЛОН!Не искам и да чуя за техните услуги,няма никаква координация между звената!!!!!!!!!!!!!!

Re: мнение за мебели АИКО
11-10-2007 - 00:15:31
Мебели като мебели. Нито хубави ,нито скъпи. Средно ниво.
Магазина , обаче, като облужване е отврат. Не си заслужава човек да си губи времето там. Аз загубих своето и съжалявам. Ето как: един път отидох и капарирах детска стая. Втори път отидох и им доплатих. Трети път отидох за да ги питам защо не ми я доставиха в определения срок, един ден загубих за да ги чакам да ми я доставят, още един за да дойдат и да я сглобят, още един ден в спорове защо липсват 2 елемента - шкаф и библиотека, после още един ден за да ги доставят. Спестих един ден за втори монтаж , като им казах ,че ще си свършат втората доставка и монтаж в един ден. Как ги убедих в това незнам, като се има предвид наглостта им да ми предложат неустойка в размер на 0,...незнам колко, което на 2 100 лв , правеше към 1 лв /ден= на толкова ми оцениха личното време и надницата.
Сега като се сетя направо побеснявам, ама нямаше кой да ми отвори очите по рано.
Re: мнение за мебели АИКО
11-10-2007 - 09:32:28
Вехме си оттам бюро за компютър, нямахме проблем в магазина на Околомръсното като обслужване. Но когато почнахме да сглабяме у нас, се оказа, че на едната плоскост са пробили дупчиците за дюбелите от външна, а не от вътрешна страна. Е, ние се справихме като си пробихме и отвътре, но пък сега от външна страна имаме 3 дупки, което можеше да се избегне, ако АИКО поне едно бюро бяха направили като хората. Но пък от друга страна засега проблем с качеството освен споменатия нямаме.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход