Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Плот за баня от технически камък или друго?

Публикувано от mila_m_m 
Плот за баня от технически камък или друго?
23-11-2010 - 16:03:40
Здравейте, искам да си направя плот за банята от технически камък. За такъв с размери 50 на 100 см ми предлагат цени от 700 до 1000 лв, което ми се вижда доста (4-5 пъти повече от цената с естествен камък). Моля, ако някой е запознат да даде информация за фирми (майстори), които изработват подобни плотове, по възможност в района на гр. Пловдив! Също ако имате идея за някакъв друг материал-заместител, приемам съвети и мнения!
Благодаря!
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
26-11-2010 - 10:47:23
Никой ли нищо не знае по темата?
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
26-11-2010 - 11:44:40
Скъпо*pardon*
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
29-11-2010 - 13:14:11
Здравейте,
и аз се интерисувам от добри фирми, които работят технически камък.
Ако някой може да препоръча такава в Пловдив, ще съм благодарен.
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
29-11-2010 - 16:19:42
Аз тази събота се занимавах с монтиране на плота, който стана готов през седмицата. Размерите са подобни на Вашия - 132/60 см, за две мивки, които се монтират отдолу (тоест цената се качва, защото се изисква обработка на отворите, не само изрязване. Направиха го от черен гранит, перфектно полиран, 2 см е дебелината, като отстрани и отпред е с подлепка 5 см, със заоблени ъгли е. излезе около 800 лв с металната контрукция за монтаг - аккерирах я в стената и отпред го подпрях на крак Хефеле, стана перфектно.
Прави ми го един майстор канеман в София, недалеч от сточна гара.

Техн. камък е много ефектен, но е доста скъп - проверявах, за същото изпълнение ми искаха двойно. Но няма лесно щастие...
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
05-12-2010 - 18:46:45
Ха ха! Технически камик по-скъп от гранита*xxx* Луда работа ама сигур е внос дЕректно от Италияwinking smiley

Няма нищо по-хубаво от естественният камък. Гранита има десетки разновидности и цветове, тВръд и не не хигроскопичен, особено ако му сложите един импрегнатор.
Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
25-12-2010 - 09:05:25
Здравей,
разгледай този сайт www.loritabg.com, заповядай в нашия шоурум да разгледаш цветовете на технически камък,ние предлагаме чешки .

Весели празници
Re: Плот за баня от технически камък или друго?
08-08-2012 - 20:36:44
zdravei sorry 4e ne sam na kirilica ama nqmam kililizator emi nz hora kakvi ceni vi obajdat az sam na 30 godini rabotia v taq sfera ot 8 godini zanivama se s vsqkakvi izdelia ot mramor i granit ama tezi ceni sa bezbojni tuk v sandnaski moga dadam takiva ceni na graniti i az gi kupuvam ot ceh ama kato si lsoja izrabotkata 6te vi izleze super po eftino ta nie nero zimbabveto 4isto 4ernoto go davame na 120 evro kvadrata kak za edin plot 1000 leva tva e kujoderstvo ako iska6 potarsi me na skype yordan_lachev 6te ti napravi dobra oferta v momenta imam dve plo4i 4erven granit moga da ti predloja ostanali sa mi lo6oto e 4e sam ot sandanski ama ako se dogovorim 6te go dostavia s kolata izraboten
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход