Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

камък за вътрешен интериор

Публикувано от El 
искам да сложа вкъши на някои колони камък - нали се сещате, за какво става въпрос - просто не знам точно как се казва sad smiley(
има много места по околовръстното в София, където стоят купчини с камъни - но дали това е нещото, от което мога да си направя идеята, или се прави от нещо друго? По принцип, не искам целите колони да са направено от канък, а само да са облицовани с него.
ако някой може да даде информация - мерси много.
Да, между другото - гледах такива камъни в Бриколаж, но не ми хареса цвета, а и може би може да се намери по-евтино...
мерси пак
Purvo tryabva da si namerite hora, koito da gi postavyat i posle shte znaete dali mozete da kupuvate direktno ot kupchinite kamuni ili shte tryabva da si kupite ot gotovite za slagane. Vtoriyat variant izliza 230 lv./kv.m. samo plo4kite (italiansko proizvodstvo). Ne znam chie proizvodstvo sa tezi v Brucolage. Otdelno materiali i trud. Purviyat variant e po-evtin, no slaganeto na kamunite e slozno i trudut e po-skup, a ako maistorite ne sa dobri vsichko moze da se sruti v edin moment.
КАМЪНИТЕ, КОИТО СЕ ИЗПОЛЗВАТ ЗА ИНТЕРИОР СА ИЗКУСТВЕНИ.ТЕ СА ПОЛЕКИ ОТ ЕСТЕСТВЕНИТЕ,СЛУЖАТ ЗА ОБЛИЦОВАНЕ,А НЕ ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА СТЕНИ И КОЛОНИ. ПЛЮСЪТ ИМ Е ,ЧЕ ВСЕКИ КАМЪК ИМА ЛИЦЕ, Т.Е. НЕ СЕ НАЛАГА ДА КУПИТЕ 1 м3 ЕСТЕСТВЕН КАМЪК,СЛЕД КОЕТО ДА СЕ ИЗГУБЯТ 10 ДНИ ЗА ИЗРЯЗВАНЕ /50% ФИРА/ И СЪЗДАВАНЕ НА ЛИЦЕ.ВТОРИЯТ ПЛЮС Е ,ЧЕ СЕ РЕДЯТ МНОГО ПО-ЛЕСНО,И ТРЕТО ИМА ГИ В РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ И ФОРМИ,ТАКА ,ЧЕ МОЖЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ТЕЗИ КОИТО ВИ ПАСВАТ,НА ВСИЧКО ОСТАНОЛО. ТЕЗИ,КОИТО СЕ ПРЕДЛАГАТ В БРИКОЛАЖ СА ГРЪЦКИ НА "МАТИОС",ЦЕНАТА ИМ Е ДЕБЕЛА-ОТ 50-ДО 90 ЛВ/М2. МИСЛЯ,ЧЕ ИМАМ НЯКЪДЕ ЕДНА СНИМКА НА КОЛОНА. АКО Я НАМЕРЯ ЩЕ ВИ Я ИЗПРАТЯ.
Виж:
Фабрика за гранит, мрамор и варовик
Производствена зона - г. Яна

Офис:
София - 1504
бул. Янко Сакъзов, 38A - партер
Тел.: (02) 846 85 97
Факс: (02) 944 66 21




Изложбен център:
София - Бояна
ул. Никола Петков, 32
(Околовръстно шосе)
Тел.: 0887 514 043

Дават ти съвет дали избрания от теб камък е подходящ, имат майстор за монтаж и доставка. Коректни са и майстора не си оставя ръцете. Само трчбва да имаш конкретна идея какво искаш ..... УСПЕХ

п.с. Aз ги ползвах 3 - пъти: за кухненски плот, за плот за масичка и за плот върху шкаф.
ние произвеждаме такъв камък. Можете да го видите на www.sitekreator.com/rockwall



ето ви и една колона която излезе на клиента ни 90 лева с монтажа

Нещо не се получи с линковете, но можете да ни пуснете мейл на rockwall@abv.bg и ще ви върнем информация за всичко.

поздрави
ne e istina az sam si napravih takuv barplot i stana mnogo dobre kamanire koito izpolzvah vzeh ot reka toes izpolzvah re4ni kamani i gi zalepih s obiknoven tziment
Re: камък за вътрешен интериор
14-08-2006 - 20:08:44
avatar
вие направо го уплашихте с тези цени - колоната може да му излезе и много по-евтино и пак да е с изкуствен камък

ето вижте как може да изглежда

тук е колоната и други нещица
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход