Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Търся майстор за поправка на пералня
04-10-2013 - 22:36:27
Quote
Ronia
Пералнята ни работи, но не я позлваме, защото се тресе неудържимо и не знам дали пералните се настройват по някакъв начин това да не се случва...
Нова е, но не сме я ползвали от доста време, защото си мислех, че е нормално, а едва наскоро ми казаха, че не било нормално (не ми се смейте :ami: :cry:
Търся някой, да я погледне и да я поправи
Марката е Zanussi aquacycle 400

За да нямате повече проблеми с пералнята ето един добър майстор в София - тук
Re: Търся майстор за поправка на пералня
28-09-2014 - 12:41:31
Quote
Ronia
Пералнята ни работи, но не я позлваме, защото се тресе неудържимо и не знам дали пералните се настройват по някакъв начин това да не се случва...
Нова е, но не сме я ползвали от доста време, защото си мислех, че е нормално, а едва наскоро ми казаха, че не било нормално (не ми се смейте :ami: :cry:
Търся някой, да я погледне и да я поправи
Марката е Zanussi aquacycle 400

За да нямате повече проблеми с пералнята ето един добър майстор в София - тук
Re: Търся майстор за поправка на пералня
31-03-2016 - 16:04:30
Пералнята ни работи, но не я позлваме, защото се тресе неудържимо и не знам дали пералните се настройват по някакъв начин това да не се случва...
Нова е, но не сме я ползвали от доста време, защото си мислех, че е нормално, а едва наскоро ми казаха, че не било нормално (не ми се смейте :ami: :cry:
Търся някой, да я погледне и да я поправи
Марката е Zanussi aquacycle 400



clap:Аз съм много доволна от този майстор в София, работи чисто и си върши работата професионално без забележки !!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2016-03-31 16:07 от merilin.
Re: Търся майстор за поправка на пералня
16-05-2016 - 16:42:52
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход