Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ламиниран или естествен паркет

Публикувано от mtodorov 
Re: Ламиниран или естествен паркет
25-11-2008 - 21:49:27
Аз бих казал че най-доброто е да си ковнеш едно дюшеме!
Re: Ламиниран или естествен паркет
18-03-2009 - 17:02:07
mtodorov Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте отново. Някои може ли да изкаже мнение
> за 10 милиметровия ламинат на KAINDL - Австиря.
> Днеска ме водиха на една кооперация супер луксозно
> изпълнение да го гледам видя ми се хубав.Цената му
> е около 40 лева на квадрат с монтажа. Ако някой
> има опит с този ламинат нека сподели. Благодаря ви
> предварително за отговорите.
>


Същия ламинат го намерих за по 23лв. квадрата,с монтажа и первазите дойде на 26 лева,стана съвсем случайно и съм много доволен !
Нямам представа защо, толкова евтино го продаваха,подобни ламинати разглеждах в Спейс и наистина си бяха по 40лв.Магазинчето е на бул. Бъкстон,200 м. нагоре от пазара Борово,отляво,собственика много разбран човек!
Re: Ламиниран или естествен паркет
18-03-2009 - 17:47:53
Todorow, пое гипскартона и оше как... На едно място не бяха сложили на окачения таван напречен профил от алуминий - решили че в нчалото и края стигат и точно там е издул, сега ще ги викам да си го оправят... При мен приключиха с мазането към средата на декември и независимо че през ден отварям по за час да излиза влагата, едва от седмица рязко падна на 75-78 процента, иначе си стоеше все около 90-95. Вече се белна гипса, но влагата е вътре в стените, де що имаше застлано с картони са безумно влажни, сега откак е над 0-та съм оставил и капандурата и прозорците отворени да излезе водата, че тавана ще мухляса ако продължавам така.
Не е за мазане зимата, твърдо.
И тая с влагоуловителите й кажи да има много здраве, влагата излиза полека и иска търпение, не става с машините така изведнъж...
А вече като изсъхнат стените те ще ти регулират влажността - едно от основните свойства на гипса е, че поема влагата ако е влажно и я отдава като е сухо, ненапразно се ползва в строителството векове...
Re: Ламиниран или естествен паркет
20-03-2009 - 17:30:52
StefanB, пише Ви тая с влагоуловителите, изпращам нашия сайт да разширите познанията си : www.hygrooptima.com
Re: Ламиниран или естествен паркет
08-05-2009 - 18:05:11
аз съм за ламинтат!!!!на мене по ми харесва *ok*





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-08 18:11 от wwwTEHTAcom.
Re: Ламиниран или естествен паркет
05-06-2009 - 08:20:01
а като на нова сграда сложим паркет и след 2 години го прередим колко ще струва нребарейдането и требе ли пак да се цикли и лакира. питам за да зема решение дали да слгам ефтин ламинат или да слагам паркет и да пререждам. сграда е с акт 16 от май 2009 ама плачата е изливана некаде средата на 2007.
Re: Ламиниран или естествен паркет
05-06-2009 - 08:24:06
и какъв лак е за предпочитане да се ползва. за хола мие важно щото там натоварването е по голямо и се ходи и с обувки отвреме на време
Re: Ламиниран или естествен паркет
26-03-2010 - 17:55:34
Здравейте.От Пловдив съм занимавам се с интериорен дизайн.Имаме шоурум и за паркет.Като по-добър вариант е да се вземе естествен паркет по-скъп е но си заслужава гаранцията за качество е 100%-на ,немски масивен паркет дву и три пластов.Относно това че ще ходите по паркета няма да има проблеми паркетите са с достатъчно години гаранция.За лак отгоре ще се препоръча спрямо избраният паркет.





Н.Веселинова
0893251387
Re: Ламиниран или естествен паркет
21-01-2011 - 15:06:45
Определено ламинат.
Ама при мен решението е от еко-съображения.

Блиндирани Врати
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход