Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Малка кухненска мивка

Публикувано от Vesela 
Малка кухненска мивка
24-09-2007 - 16:54:28
Моля за линкове, адреси на фирми, магазини (в Бургас) или друга контактна информация за купуване на кухненска мивка със стояща батерия - най-малката, която може да се намери.

Трябва да събера кухня на мноооого малко място. Под плот около 145 см слагам пералня - широка 60 см, съдомиялна-широка 45 и ми остават само 40 см празно място да хлътне "дупето" на мивката. Тъй като около уредите трябва да има все пак поне по 1 см луфт, вътрешният размер на мивката трябва да е още по-малък.

Благодаря !
Весела

Re: Малка кухненска мивка
10-08-2017 - 18:54:54
И аз си търся мивка . Майсторът ми препоръча да си взема мивка от полимерен мрамор. Знаете ли къде продават такива мивки?
Re: Малка кухненска мивка
11-08-2017 - 20:01:20
Може да проверите в [baniamechta.com]. Има всякакви видове. Ние пазаруваме там от доста време и съм много доволна.
Re: Малка кухненска мивка
27-08-2017 - 22:35:13
Да, намерих такива. Много благодаря.
Re: Малка кухненска мивка
28-03-2018 - 13:53:57
Препоръчвам ти да разгледаш тук [www.geraka.com] има доста голямо разнообразие от кухненски мивки. Поръчвали сме от тях и сме много доволни от обслужването и продуктите, които предлагат.
Re: Малка кухненска мивка
13-06-2018 - 14:34:45
Аз имам много стара мивка, която искам да сменя. Обаче размерите на мивката не съвпадат с моделите по сайтовете, а бар плота ми е нов. Имате ли идея има ли фирма на която да дам размерите и да ми върнат възможните продукти? Благодаря предварително за информацията.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход