Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мебели по поръчка

Публикувано от Стамболийска 
Моля, препоръчайте ми фирма в София, която прави мебели по инд.проект и работи и с алум.профили / искам секция с вратички от алум.профил с матирано стъкло/. Предварително благодаря!!
Re: мебели по поръчка
07-03-2006 - 11:42:53
firmata mi .krisstil.-russe proizvezda samo mebeli po pora4ka .v planovete mi e i proizvodstvo na meka mebel cenite sa razumni
Стамболийска
Re: мебели по поръчка
07-03-2006 - 16:44:04
А имате ли офис в София? Някакъв тел. за връзка?
Re: мебели по поръчка
10-05-2006 - 19:02:14
Стамболийска Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля, препоръчайте ми фирма в София, която прави
> мебели по инд.проект и работи и с алум.профили /
> искам секция с вратички от алум.профил с матирано
> стъкло/. Предварително благодаря!!


Zdraveite,ako vse o6te ne ste si napravila sekciqta:0878196396 e moqt telefon i bih mogla da Vi pomogna
Здравейте, препоръчвам ви качествена фирма за производство, дизайн на мебели по ваш проект или по каталог, базата й е в Стара Загора, шоу рума е в София на бул. "Черни връх" 47 в бившия завод витоша Mmobili
www.mmobili.com
9621410, 9622142 tel. Uspeh
Re: мебели по поръчка
21-05-2012 - 13:09:14
Здравейте,
Включвам по темата с препоръка за една Софийска фирма за изработка на мебели. Този месец обзавеждахме поредния апартамент и за първи път останах доволна от фирма "Перфект Мебел". Изпълняват, и дори изпреварват, срокове за изработка, дребни рекламации отстраняват веднага и без коментар, а и цените са поносими. Досега имахме много горчив опит и само разочарования от подобни фирми и фирмички. Особенна благодарност на Пепи Петкова и монтажници.
Re: мебели по поръчка
24-01-2017 - 20:18:58
Нуждая се от аксесоари и душ кабина за баня. Искам да са по поръчка, тъй като банята ми е много малка. Препоръчайте ми фирма smiling smiley
Re: мебели по поръчка
25-01-2017 - 20:32:13
Може да разгледаш в [www.gaudi-ds.com] . Аз съм пазарувала доста пъти от тях. Даже доколкото знам, правят душ кабини по поръчка.
Re: мебели по поръчка
27-01-2017 - 00:32:59
Поръчах си всичко от там. Има страхотни аксесоари там, много стилни и качествени. Отказах се да правя поръчка, защото намерих душ кабина по моя вкус и перфектна за моята баня.
Re: мебели по поръчка
28-06-2017 - 13:39:58
Поръчах си да ми изработят кухня от Мебели Петров. Много съм доволен. Спазиха сроковете и кухнята изглежда перфектно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-06-28 13:40 от nikolai1989.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход