Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дизайн на заведение

Публикувано от Имотко 
Имотко
Дизайн на заведение
04-03-2006 - 19:23:07
Търся дизайнер с опит в дизайн на заведение, за кафе с площ около 100 кв.м. Моля някой да ми препоръча.
Zdraveite, popadnah na vashata obqva slu4aino , no ne slu4aino se zanimavam s dizain .
Zavarshila sam promishlen dizain i ot dosta vreme rabotq v sferata na obzavezdaneto. Dosega sam proektirala dosta ofisi , zilishta i nqkolko zavedeniq, predi vsi4ko za barzo hranene.
Ako vi interesuva moqta oferta molq izpratete mi na e-mail pove4e informaciq i shte vi podgotvq oferta spored vashite iziskvaniq.
Името на дизайнера е Велизар Германски, тел за връзка 0887 418724,
е-мейл: cocolin@mail.bg. Аз работих с него. Специализира точно в момента в сферата на интериорен дизайн на търговски площи. Успех.
Здравейте,
от 9 год. се занимаваме(Арт холидей ООД) с интериор и екстериор.Ако желаете повече информация моля посетете саита ни- colorandform.net
Re: Дизайн на заведение
19-12-2009 - 03:30:29
Здравейте! Казвам се Христомир Великов,работя в областта на интериорния дизайн,декорация и скулптура.Разполагам с екип от профисионалсти ,заедно с които бихме искали да ви предложим някой интересни и издържани проекти ,които сме изпълнили
Ние от ARTGROUP проектираме и изпалняваме оригинални интериорни решения за вашето заведение,дом,офис и други.

Изработваме в материал-
1. релефи
2. колони
3. кръгла скулптура
4. фризове
5. артмазилки
6. витражи
7. стъклописи
8. орнаменти
9. пана и др
За враска с нас atelie.artgoup@gmail.com или 0886864279. websait- [www.artgroup-bg.com]
Ателието се намира в гр.Велико Търново ,но работим с клиенти от цялата страна
IRW
Re: Дизайн на заведение
13-01-2010 - 16:47:06
Интериорните дизайни на Бул Арт са добро решение, хората правят и индивидуални проекти спрямо желанията на клиента и вижданията му, имат си дизайнери и всякакви специалисти които са нужни. Освен това ако се прегледа дори на бързо страницата им за клиенти ще се забележи, че има доста заведения, кафенета, ресторанти и подобни. Хората са опитни, коректни и най-вече работят висококачествено и в срок. Не на последно място те са производители което определено ще спести известни разходи които обикновено се губят в посредниците winking smiley
Re: Дизайн на заведение
13-01-2010 - 17:02:03
Изпращам Ви телефона на дизайнер, проектирал доста заведения и магазини в София и страната: 0884507567 Ваня Петкова. Мариела Милова
Re: Дизайн на заведение
24-06-2010 - 16:01:27
INNTRO DESIGN Ltd - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Re: Дизайн на заведение
31-03-2012 - 15:14:06
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход