Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tyrsja interioren dizainer

Публикувано от Alexandrova 
Tyrsja interioren dizainer
20-02-2006 - 21:35:33
Здравейте,

Виждам, че и други приятели от форума са се сблъсквали с подобен проблем и темата вече е отваряна.
Истината е, че си търся добър дизайнер за апартамента. Търся някой, който освен добра идея да може да ми предложи и екип от майстори, които да я реализират.
Ще съм благодарна ако ми съдействате.

Ако имате личен опит и сте доволни от някой -архитектили дизайнер, ще съм Ви благодарна ако ми го препоръчате.

ta5@abv.bg

Благодаря Ви
moga da vi pomogna,poznavam ni-dobrite dizaineri,6te vi napravyat strahotni proekti 6te ste dovolni 101%.tel. mi e 0899936899-vlado.OK.Firmata se kazva nd2nd dizain studio i ima dosta opit v oblasta taka 4e zvannete.
Zdraveite moga da vi pomogna , az sam dizainer i se zanimavam s tova ot dosta vreme! Za pove4e informaciq mozete da me potarsite na e-mail!
Moga da vi prepora4am i firmi proizvoditeli na mebeli , i da vi napravq ka4estven proekt sas vsi4ko neobhodimo, steni ,pod i razpolozenie na mebeli. Ako se nuzdaete ot pove4e informaciq pishete mi!
С радост ще ви услужа и бих ви пожелал успешна работа. Надявам се и
вие, както и аз да изпитате удоволстието от работа с професионалисти.
Схемата на цената е на база квадратура, а самия интериор е съобразена с Вашия Бюджет. Имайте предвид че дизайнерът чертае и подготвя няколко варианта, дори в последствие ви координира майсторите при ваше желание. Ние със съпруга ми сме изключително доволни. Името на дизайнера е Велизар Германски, тел за връзка 0887 418724, е-мейл: cocolin@mail.bg
Здравейте,
от 9 год. се занимаваме(Арт холидей ООД) с интериор и екстериор.Ако желаете повече информация моля посетете саита ни- colorandform.net
Re: Tyrsja interioren dizainer
10-05-2006 - 18:59:54
Alexandrova Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте,
>
> Виждам, че и други приятели от форума са се
> сблъсквали с подобен проблем и темата вече е
> отваряна.
> Истината е, че си търся добър дизайнер за
> апартамента. Търся някой, който освен добра идея
> да може да ми предложи и екип от майстори, които
> да я реализират.
> Ще съм благодарна ако ми съдействате.
>
> Ако имате личен опит и сте доволни от някой
> -архитектили дизайнер, ще съм Ви благодарна ако ми
> го препоръчате.
>
> ta5@abv.b
> 03;
>
> Благодаря Ви


Ako vse o6te si tarsite takiva hora : 0878196396 - ILSTIL LTD,oh taka e malko snobsko - prosto Rumi!
Re: Tyrsja interioren dizainer
20-11-2006 - 11:20:56
Здравейте, аз също се занимавам с интериорен дизайн и ако жсе още се интересувате тел. 0896752692
Re: Tyrsja interioren dizainer
23-11-2006 - 19:13:28
Айде и аз да кажа че мога да помогна ( поне малко winking smiley ) - просто разгледайте и предценете дали си заслужава !
click
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход