Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обяви със страхоен интериор и обзавеждане

Публикувано от Ronia 
Обяви със страхоен интериор и обзавеждане
24-08-2008 - 16:29:23
Днес, докато разглеждах една обява и ми хрумна да направим такава тема.
това обзавеждане наистина е страхотно!

Хайде , споделете и вие ако попаднете на някоя такава оферта.

Пускам ви снимките









http://www.imoti.net/--enno-1150896.html
Re: Обяви със страхоен интериор и обзавеждане
24-08-2008 - 18:10:58
Много добре написано "Обяви със страхоен интериор и обзавеждане", защото в действителност има разминаване и като цветове и като мебели и никак не е толкова стахотно (според мен) , до колкото си спомням това е т.н. двустаен в ст.град ,който основно е в лилаво - розовата гама winking smiley та затова съм на принципа око да види .....иначе идеи от 3D картинки със страхотни интериори в нета бол smiling smiley
Re: Обяви със страхоен интериор и обзавеждане
24-08-2008 - 22:18:09
От няколко дена гледам да се пишат всякакви глупости в този форум. Въздържах се до днес! :g:

Въпрос, тези снимки от обявата, която си разглеждала ли са, ако да -> каква е цената на тази оферта и какво включва confused smiley

По-правилно е да се каже "Това обзавеждане много ми хареса" отколкото "това обзавеждане наистина е страхотно!", защото и аз мога да кажа, че цветовете са ужасни, но всъщност на мен лично повечето от тях не ми допадат.

Както пише в предното мнение, в интернет има много снимки на 3D проекти - да копирам всичките тук ли? :}

В момента ремонтирам(то си е направо наново изграждане) едно помещение, когато го завърша ще пусна снимки и 3D картинки.
Re: Обяви със страхоен интериор и обзавеждане
24-08-2008 - 22:18:29
извинете Рониа, но при все цялата информация в нета и сайтове на най големите дизайнери, наистина "страхотния" интериор няма нищо общо с тази цигания постната от вас....даже и на долче и габана къщата не е чак толкова шарена... winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.