Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн

Публикувано от devilkin 
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
17-09-2008 - 10:44:10
А защо не www.conceptodesign.eu smiling smiley
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
17-09-2008 - 16:13:41
аз работя в студио за интриорно проектиране и мебелен дизайн ИНДИЗАЙН.

Ние сме варнеско студио, но можем да проектираме и извън Варна.

www.indesign-bg.com - сайта сега го пълним с инфо.
Има описание на елементите, които включва един интерирорен проект. Мисля, че това е от основно значение, защото много хора си мислят, че интериорният дизайн е няколко хубави визуализации, а то е много повече.

Мога да изпратя снимки на наши проекти, при интерес и примерен интериорен проект с описание по елементи, както го издаваме, така всеки може да види какво включва интерироното проектиране.

stefan.rusev@indesign-bg.com
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
29-09-2008 - 15:00:37
be za firmi ne znam ama az si naprvih dizaina v nas sam i da vi kaja az za sebe si sam dovolen ako ima hora koito iskat da vidqt kak stava vsicho .
Ne e losho kato idea i na men mi izlezna sravnitelno evtino (ot svishtov sam taka che cenite na rabotata sa po niski)
snimkite gi ima v snimka.bg potrebitel mentasmlqko album remont
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
30-10-2008 - 17:31:29
Здравейте!

Наскоро завърших обзавеждането на новия ми двустаен апартамент.
Когато го купувах, Агенцията за недвижими имоти, която посрдничеше по сделката ми предложи дизайнерка, от която останах изключително доволна.
Жената имаше страхотни идеи и на всичкото отгоре се погрижи за доброто изпълнение на проектираните неща. Най-важното е, че направи нещо много красиво и най-важното функционално с доста нисък бюджет /при сегашните цени ми останаха само около 13000 евро за ремонт и обзавеждане, вкл. комисионни, хонорари и т.н./
Наистина нма да съжалявате.
Не мога да ви дам телефона и, защото не съм искала разрешението и, но можете да и пишете на e-mail: newquality@abv.bg
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
02-04-2010 - 19:59:42
Здравейте и от ВЕА дизайн ..



Това е нашия сайт : www.vea-design.net



В него има доста информация за услугите ,които предлагаме ...ще се радваме ако можем да ви бъдем полезни....!
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
07-06-2010 - 11:54:14
zdraveite ,
interesuva me kakva e cenata na uslugata samo za eventualen proekt na ideia za obzavejdane na apartament?
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
24-06-2010 - 15:53:05
INNTRO DESIGN Ltd - Подробни интериорни проекти, 3д визуализации на интериор и екстериор [www.inntro.com]
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
09-06-2011 - 19:30:28
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
29-06-2011 - 14:17:00
Обзавеждане ,интериорен дизайн и мебели от Истерия Дизайн - http://www.isteria.eu
I_S
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
17-12-2015 - 16:46:39
Здравейте, може да разгледайте Студио Вертикали, архитекти със специално отношение към интериорния дизайн.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход