Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн

Публикувано от devilkin 
Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
23-04-2008 - 00:07:04
Здравейте, извинявам се за поредната такава тема, но просто не намерих това , което търся в предходните.
Предстои ми цялостно обзавеждане на апартамент скоро и съм решил да се доверя на интериорен дизайнер.
За контакти e-mail: devilkin1@abv.bg
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
23-04-2008 - 09:15:12
аз също скоро ще се нуждая от подобна услуга. ще се нуждая от цялостен проект - цветове на стени, подови настилки, разпределение на мебели и т.н. Е-маила ми е: vladimir_034@yahoo.com
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
30-04-2008 - 12:39:31
Здравейте ! Казвам се Вихър Славейков и съм мениджър продажби на фирма ГЕО, чиято дейност е продажба и монтаж на ламинирани и екзотични подови настилки (екзотични паркети тип дюшаме). Във връзка с разрастването на търговската ни дейност ние поехме нов курс на общуване и връзка с нашите настоящти и бъдещи клиенти, като по този начин спестяваме време, разходи и усилия и на двете страни. Също така осъществяваме връзка направо с дизайнерите и дизайнерските студия с цел подобряването на крайния резултат от взаимната ни работа и удовлетворяване на всички клиентски желания в областа на модерното строителството и обзавеждане! Бих желал да Ви запозная с иновациите в подовите настилки и по-точно екзотичните паркети, които наистина не са така известни и разпространени масово на българския пазар и то не толкова от финансова гледна точка, а по-скоро от незнание. Това е един напълно естествен продукт с вариращ размер на паркетините(120/400-1800/15-18), повечето от които са лакирани и монтажът им не е сложен доколкото не изисква допълнително циклене. Чрез натуралният си и в същото време екзотичен вид се създава уют,завършеност и изисканост на цялостното вътрешно обзавеждане.
Поне от гледна точка на избора на подовите настилки мога да Ви помогна. Бих Ви препоръчал екзотичните паркети, които при нас са на поносими цени(например бамбук-44лв.кв.м.+безпл. доставка, Мербо-лакиран-75лв. кв.м.+безпл. доставка и много други). Може да ми пишете на viharsl@yahoo.com или направо да посетите шоурума ни на бул. "Княз Ал. Дондуков"66!
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
01-05-2008 - 11:11:40
Zdraveite, az ostanah izkliuchitelno dovolna ot dizainerite s koito rabotihme, ako jelaete da se svyrjete s tqh tova e meila: damian_sd@abv.bg . Nqma da se vpuskam v pohvalni slova za6toto nqkoi syforumnici me obvinqvat v skrita reklama, a az sym prosto edin dovolen klient.
Nadqvam se da sym vi bila polezna.
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
12-05-2008 - 13:24:17
Здравейте, търся фирма за вътрешен дизайн от гр. Шумен, за проект за преустройство на магазин за промишлени стоки. Катя Симеонова - 0898/ 482 472.
А магазинът е Борсата на Кок - Комерс пред Гръцкия блок на Софийско шосе № 1.
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
22-05-2008 - 13:06:48
Здравейте, мога да помогна на всеки, който има нужда от интериорен дизайн. Мейлът ми е menikreal@abv.bg
До скоро!
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
22-05-2008 - 22:25:18
Ето телефон на интериорно студио в София: 0886 958595
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
05-06-2008 - 10:00:36
кофти ми е да си предлагам услугите, затова ще предложа тези на едни колеги smiling smiley

[iqd-bg.com]
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
25-06-2008 - 21:24:02
препоръчвам www.color-logic.eu днес доста ги порекламирах winking smiley но са добри winking smiley ще им искам вече комисионна cool smiley
Re: Обзавеждане на апартамент - интериорен дизайн
20-07-2008 - 17:14:42
Ако имате нужда от луксозни тапети може да се свържете с мен.

Ще Ви бъда полезен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход