Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ

Публикувано от tgdesign 
СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
05-04-2008 - 18:51:16
Нагледахме се на черни списъци за НЕкоректни фирми, за жалост преобладаващата част. Хайде сега да се опитаме да направим нещо като списък на коректни фирми. Аз ще открия с едни колеги, за които гарантирам професионализъм от най-висока класа

http://iqd-bg.com/



Стоян Тотин
[tgdesign.hit.bg]
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
05-06-2008 - 10:16:05
ба-мама му. явно няма корерктни фирми sad smiley
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
12-06-2008 - 10:31:34
Има много коректни фирми,ама българина по природа е такъв,че се активизира най-много,когато го накараш да плюе някого.
Аз на първо четене се сещам за една фирма,от която съм си взимала много неща .Изготвят и по поръчка.
За тези,които са от Пловдиви не им е проблем да се разходят до Раковски-фирмата се казва (до колкото си спомням)-"Ориноко",като реката.Страшно са коректни,и са невероятни професионалисти,някак си даже ми предугаждаха желанията.
Бях при тях последно за кухнята на една приятелка и ми намекнаха,че ще отварят и голям магазин в Пловдив,но тогава беше още в проект.Дано да направят и дано като се разчуе да не развалят качеството,но не вярвам да стане така.

Поздрави !И не се страхувайте да похвалите някого....не боли!
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
16-06-2008 - 21:56:35
eeeeeeeeeeeeeee РАЗГЕЛЕ както се казва. Имало надежда значи smiling smiley ...
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
17-06-2008 - 19:16:02
Здравейте,

Работя за една коректна немска компания Vorwerk с дистрибуторство в София.
Тя се заминава с директни продажби на почистващата система Коболд 135, която е достойна конкуренция на американската Рейнбоу и други от нейния клас, но на много атрактивна цена.
Търсим амбициозни хора за разширяване на екипа в София. Моля ви, пишете ми ако имате познати или вие сами се интересувате от подобно предизвикателство.

Стелиана Тотова-Левеке
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
22-06-2008 - 00:20:38
напредваме .. бавно (както всичко в бг) но славно ...
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
23-06-2008 - 21:45:44
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
23-06-2008 - 22:17:48
www.illuzia.biz - интересен сайт
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
24-06-2008 - 00:20:25
Много съм доволна:

[www.selectdoors-bg.com]


clap:
Re: СПИСЪК НА КОРЕКТНИТЕ ФИРМИ
25-06-2008 - 21:07:41
ето още една за списъка
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход