Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дневна!?

Публикувано от Sphinx 
Sphinx
Дневна!?
16-09-2005 - 21:17:11
Въросите ми може да ви се видят смешни, но все пак:
Трегера трябва ли да бъде с тапет или да е като тавана?
Нали не е проблем да не слагам пердета в дневната ... смених дограмата и мисля цялото обзавеждане да го направя в по-модерен вариант и мисля, че пердетата са излишни. :crazy:
Колко май-евтино е холна гарнитура(малка) от естествена кожа?
И коя е най-добрата дамаска следестествената кожа?
Колко е живота на изкуствената?
Благодаря предварително!
Йоана
Re: Дневна!?
17-09-2005 - 23:34:40
Здрасти - твоите въпроси опират до индиидуалния вкус на всеки. Дали да имаш тапети или пердета е твое лично решение.
Само ,че Евтина хубва гарнитура от естествена кожа няма .... Изкуствената (лично мнение ) стои доста странно апартамент.,....


Както казах обаче- всичко е въпрос на вкус
Sphinx
Re: Дневна!?
18-09-2005 - 01:44:50
Добре а за около 2 хил кой е най-добрия избор за малка гарниитура като дамаска говоря?
Re: Дневна!?
07-10-2005 - 15:33:55
MOYATA HOLOBA GARNİTYPA E İZKUSTVENA KOJA NE E OFİCHA MNOGO E MEKA. 7 GODİNİ MİHAXA OTKAKTO İZPOLVAM DOSTATIÇNO. AZ OCTAHAX DOBOLHA.
Quote

Re: Дневна!?
20-10-2005 - 18:38:23
Здрасти, аз също правя нов апратамент в момента и голямо мислене беше за тия пердета. Има много кресиви, но понеже отсреща се строи блок и ще сме си на гости непрекъснато със съседите, трябваше да има и плътни пердета за вечер. както и за през даня като блести слънцето и трябва да гледаш ТV. След дълго обикаляна за перде, установихме , че за следно голям прозорец в хола, двата вида перде плюс корниз ще ни излезе около 600-700 лв. Случайно минахме покрая едно магазинче за щори и там бяхме впечатлени от избора на ветове на вертикълни щори от плат. Стоятизчистено и елегантно, освен това решават и двата проблема. И цената за същия прозорец излезе около 180 лв. с монтаж - 5лв???. В крайна сметка си сложихме разкошна светло зелена шора в тон с една от стените и много й се разваме. Механизмът е такъм , че освен, че можеш да ь въртиш в зависимот от светлината, може и да я събираш в единия край като перде...
Някой приятели къзват, че с перде било по-уютно, но да ти кажа със зелено, оранжево, бледо оранжево, махагон и палмови разтения в дневната стана стахотно с лек средиземномолски привкус...
Колкото до дивана, още не сме го докарали до там /финансово/, има една дамаска ,като решетъчна седи една такава и мекичка, не е скъпа и има страхотни цветове...Изкуствената кожа стои някак по-студено.
Желая ти много уют в новия ти дом...
А тапети ненавиждам! winking smiley
Re: Дневна!?
23-10-2005 - 22:41:28
range">
interesuvat me koordinatite na mebelna firma "Stankov" moody smiley
ra4e
Re: Дневна!?
23-11-2005 - 16:36:54
Имат представителство в Нова Деница в Младост3 (близо до Патиланци). Има ги и по други краища на София, но се сещам за Деница
Здравей те!Тази дневна от месец ме тормози и по цели нощи немога да заспя.Надявам се,че тука мога да получа безплатен съвет.
Живея в панелка 65кв. и нямам голям бюджет,но пък желание и вече необходимост от промяна има голямо.Немога да реша как да освежа хола си ,в какъв цвят да го направя та хем да е модерен,хем да използвам старите си мебели.Имам черна раздвижена секция и хубава здрава холова гарнитура,но с изпокъсана дамаска.Проблема идва от там,че неискам да сменям секцията ,а и съм с тъмно зелен мокет,който задължава.Досега бях с кафява дамаска и всичко е толкова стандартно и еднотипно за панелен хол.Моля за съвет и мнение какво да направя та с малко средства да модернизирам хола,който е за гости и дневна едновременно за семейството ми.Предварително благодаря за помоща.

С уважение:Вили
Re: Дневна!?
04-01-2006 - 18:41:29
Здравей, Вили!
Eто ти моя съвет - смени мокета с нещо в убито червено, стените нака бъдат в два цвята - светло бежово и нюанс на червеното от пода, дивана препапицирай в тъмно сиво и бежово, чучни една чарна масичка и си готова. Комбинацията става много стилна, повярвай - скоро видях подобен хол и много ми хареса. Може и пердетата да смениш - има разкошни цветове в червено и бежово...
Дано съм ти помогнала малко...
Успех!
Благодаря много !!!!!Идеята много ми допада и мисля точно така да направя.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход